shopping_cart0 Krepšelis

Muilas su negyvosios jūros dumbliais

Prekės modelis: 1NJD
6,99 €

Prekės statusas: prekė yra sandėlyje

Turime 3 vnt.

Apie prekę

Juodas muilas su negyvosios jūros dumbliais. Juodas glicerino muilas su eukaliptu. Paskirtis: kūno priežiūrai.  Naudojimas: Muilas yra saugus naudoti net jautrią odą turintiems žmonėms, drėkina ir maitina odą. Negyvosios jūros dumblas mažina uždegimus, ramina patinimus, raumenis, sąnarius, stangrina odą ir stimuliuoja kraujotaką bei tuo pačiu maitina ir drėkina odą. Negyvosios jūros mineralinis dumblas yra unikalios sudėties -  jame gausu mikroelementų, jis maitina, neutralizuoja toksinus, nesukelia jokių alerginių reakcijų. Negyvosios jūros dumblo pranašumas yra tai, kad jame esanti druska ir magnis gali pagerinti odos funkcionalumą, elastingumą, apsaugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių.

Eukalipto eterinis aliejus....

Eukaliptas tai gaivus vėsinanti aromatas naudojamas problemų turinčiai odai. Šis eterinis aliejus pasižymi odos valomosiomis savybėmis ir suteikia odai natūralaus spindesio. Ši priemonė tai natūrali anticeliulitinė, ramina mūsų odą ir suteikia atstatantį poveikį.

Pakavimas ir siuntimas:

Muiliukas supakuotas į skaidrų dovanų maišelį. Pridedamas lankstinukas su aprašymu apie šį muilą. Siuntimo mokestis imamas už vieną užsakymą neribotam prekių skaičiui. Užsakymas pakuojamas į vieną dėžutę. Jei perkate dovanoms ir norite, kad kiekvienas muiliukas būtų supakuotas į atskirą dėžutę, parašykite mums. Papildoma dėžutė kainuos 1 eurą.

Pastaba:

Visi rankų darbo muilai pjaustomi rankomis, todėl muiliukų svoris gali skirtis 5 gramais.

Muilų svoris svyruoja nuo 45 Iki 50 gramų.

Kiekvienas muilo gabalėlis pakuojamas į naują plastikinį maišelį. Mano gaminami muiliukai yra labai riebūs, dedant juos į maišelius, jie labai prikimba prie maišelio sienelių, maišelis nežymiai truputį išsitepa riebiais aliejais.

Rankų darbo muilas kuo jis ypatingas? , Kuo geresnis natūralus muilas , Pamaitinkite savo odą natūraliu muilu

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų