shopping_cart0 Krepšelis

Rankų darbo muilas kuo jis ypatingas?


Muilą mes naudojame kasdien, tai higienos priemonė. Dažniausiai naudojame plauti rankoms bei kūnui. Šiais  laikais visos higienos priemonės su konservantais, sintetiniais kvapais, dažikliais...

Visi šie ingredientai  neigiamai veikią mūsų odą. Elergiškiems, bei jautrią odą turintiems žmonėms patartina naudoti tik natūralias higienos priemones, taip pat ir muilą.

Kuo ypatingas mūsų gaminamas natūralus muilas?

Mūsų gaminamo muilo sudėtį sudaro augaliniai riebalai: Tai kokoso, ricinos, alyvuogių, avokadų, šaltalankių.. baziniai aliejai. Šie aliejai gerai drėkina ir minkština, raminančiai veikia mūsų odą. Gydo odos žaizdeles, išbėrimus, lygina mažas raukšles. Į savo muilų sudėtį mes dedame natūralius eterinius aliejus, kad muilai nuostabiai kvepėtų. Pagrinde naudojame mėtų, eukalipto, imbiero, liepų žiedų, levandų. Visi šie aliejai yra labai reikalingi mūsų pavargusiai odai atsigauti. Jie taip pat gydo smulkius randus, gydo žaizdeles, lygina smulkias raukšleles. Mūsų muilai ypatingi tuo, kad juose nėra konservantų, gyvulinės kilmės produktų, cheminių priedų – putokšlių, bei parabenų.

Naudokite kasdien natūralų muilą. Valykite, drėkinkite ir nuraminkite odą su muilu pagamintu iš ekologiškų aliejų, grynų eterinių aliejų bei gydomųjų žolelių.

Ar visi rankų darbo muilai vienodi?

Atsakymas į šitą klausymą yra NE.

Užrašas „ rankų darbo muilas“ tai nereiškia, kad muilas pagamintas iš ekologiškų ir natūralių ingredientų. Labai daug yra sintetinių kvapų, dažų kurie skirti muilams gaminti.

Taigi kuo mes skiriamės? Mes išsiskiriame tuo, kad mes naudojame tik natūralius ir ekologiškus produktus muilo gamybai. Mūsų pagaminti muilai kvepia eukaliptu, imbieru, mėta, liepų žiedais, levanda..., spalvos išlaikomos natūralios tai balta, gelsva, žalsva...

Ko mes siekiame?

Mes siekiame, kad žmonės, kurie naudos mūsų pagamintą muilą, būtų sveikesni, o mūsų žemė truputį ekologiškesnė. Mūsų muiluose yra nemažai vaistažolių o ypač gausu natūralaus glicerino, kad oda būtų sveikesnė.

Kaip gaminami mūsų natūralūs muilai.

Pagaminti muilą nėra sunku, tačiau natūralaus muilo gaminimui reikia daug žinių ir patirties.

Į muilo gaminimą mes žiūrime ne kaip į meną, ne kaip į amatą o kaip į mokslą. Muilo gaminimui reikia chemijos ir biologijos išsilavinimo žinių, reikalingos žinios apie žolininkystę.

Pagrindiniai ingredientai muilo gaminime tai baziniai aliejai, kurie suteikia unikalių savybių pagamintam produktui. Labai svarbu suderinti bazinius ir eterinius aliejus, kad oda vienu metu būtų drėkinama ir maitinama.

Mes kruopščiai kuriame receptus, kad būtų pagamintas sodrus, švelnus, raminantis muilas. Stengiamės, kad muilas natūraliai putotų, tam naudojame ricinos aliejų. Stengiamės sukurti išskirtinius produktus, kad jūsų maudynės taptu malonios.

Dažnai svetainėse, ant pakuočių matome „rankų darbo“, nevisos rankų darbo gaminamos priemonės yra natūralios. Yra daug gamintojų, kurie gamina spalvotus, ryškius, skaniai kvepiančius muilus o tam naudoja sintetines ryškias spalvas ir sintetinius kvapnius aliejus. Suprantama, kad ryškių spalvų muilas patraukia dėmesį, taip kaip ir sintetiniai kvapai ( jūros gaiva, braškinis, apelsinas....). Todėl prieš renkantis muilą būtina atkreipti dėmesį į  ingredientus. Odos priežiūros produktų kokybė priklauso nuo sukūrimo ingredientų. Natūralūs ir ekologiški ingredientai yra brangūs, tačiau su jais sukuriamas tikras natūralus muilas, kurio kaina suprantama yra gana aukšta.

Mes naudojame brangesnius grynus aliejus ir sviestus, kurie turi daugiau maistinių medžiagų. Mūsų natūraliuose produktuose nėra sintetinių chemikalų.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų