shopping_cart0 Krepšelis

Pamaitinkite savo odą natūraliu muilu


Pas mus rasite platų natūralių muilų asortimentą, kurių sudėtyje yra tik ekologiški produktai. Mūsų gaminami kvepiantys muilai pamaitins ir nuramins jūsų odą. Mūsų produktus galima pavadinti 100% natūraliu muilu, nes jie turi daugybę natūralių ingredientų nei įprastas muilas. Mūsų produkcija patiks žmonėms, kurie nori puoselėti savo odą, išlaikyti ją sveiką ir jauną. Gamindami muilus mes nenaudojame sintetinių priedų, kurių yra įprastame muile. Mūsų naudojami ingredientai tai kokoso, ricinos, avokado, alyvuogių aliejus..

 Gaminame tik su eteriniais aliejais. Dirbtiniai kvapai gali sudirginti odą, todėl mes renkamės naudingus odai eterinius kvapus. Mes atrinkome pačius populiariausius kvapus, tai eukaliptas, levanda, liepų žiedai, pipirmėtė, imbieras.

Mūsų muiluose nėra parabenų. Parabenai tai dirbtiniai konservantai, kuriuos naudoja muiluose, šampūnuose, kosmetikoje..

Mūsų produktuose nėra sls. Kas yra sls? Tai sintetinis ingredientas, kuris skatina putojimą. Mes naudojame natūralius produktus, kurie skatina putojimą, tai kokoso, ricinos aliejai. Įsidėmėkite, muilas neturi labai putoti, kad nuplautų nešvarumus nuo mūsų odos. Lengvas putojimas, tai parodo, kad muilas be sintetinių priedų.

 Mūsų gaminami produktai yra pagaminti rankomis. Tai reiškia, kad kiekvienas muilo gabalėlis  skirtingos formos gaminamas atskirai. Gaminant tokius muilus sugaištame daug laiko ir įdedame daug pastangų, kad jie būtų panašūs ne tik savo išvaizda, bet ir sudėtimi. Tam naudojame savo sukurtus receptus, kad sudėtis išliktų tokia pati. Pjaustomi muilai gaminami didesniaisiais kiekiais po 300 – 500 g. Tačiau tenka didelė atsakomybė supjaustyti muilus vienodai, visa mūsų produkcija pjaustoma rankomis, todėl nežymūs nukrypimai galimi.

Dažnai iškyla klausimas, ką rinktis komercinį pigų muilą ar brangų natūraliai pagamintą. Va čia tai tik jūsų pasirinkimas. Klausimas? Ar jūs norite apsaugoti savo odą ir ja pamaitinti ir drėkinti naudodami natūralų muilą. Ar jūs norite naudoti įprastą muilą, kuris sausina odą ir tepti prabangius kremus, kurie taip pat turi sintetinių priedų.

Pasvarstykime koks muilas ekonomiškesnis. Komercinis muilas, kurį galima įsigyti parduotuvėse, kuris turi ilgą galiojimo terminą ir kvapas laikant atvirai nenuvėsta, kainuoja pigiai. Tačiau jis sausina odą ir jos nedrėkina ir ne maitina. Kad oda būtų pamaitinta jūs naudojate kitas priemones: tai pieneliai, kremai, kurie neleidžia odai išsausėti. Tai paskaičiavus gaunasi, kad jūs perkate pigų muilą ir prabangų kremą.

O jei nuspręsite pirkti brangiau kainuojantį natūralų rankų darbo muilą, tai jums nereikės naudoti kremų ir pienelių, kurie pamaitins jūsų odą. Jūsų oda bus švari, pamaitinta ir sudrėkinta. O svarbiausia jūs netepsite ant odos jokių sintetinių priedų, už tai jūsų oda išsaugos natūralų blizgesį ir jaunystę.

Natūralūs produktai labai reikalingi mūsų odai, tačiau labai dažnai tai suprantame pavėluotai, kai oda pradeda senti ankščiau laiko, kai prarandą gyvybingumą bei švytėjimą. Savo oda reikia rūpinti kasdien nesvarbu ar jūs jaunas ar brandaus amžiaus žmogus. Kuo ankščiau pradėsite rūpintis savo oda, tuo ilgiau ji išliks elastinga ir jauna.

Šiais laikai komercija imą viršų. Žmonės susižavės skaniais dirbtiniais kvapais, ryškiomis sintetinėmis spalvomis ir kaina pigi, nes su sintetiniais priedais pigiai išeina pagaminti muilą.

Taigi nuoširdus patarimas, norintiems išsaugoti jauną odą ilgiau, naudokite kiekvieną dieną natūralius muilus, kurių sudėtyje nėra parabenų, dažiklių bei cheminių priedų.

Būkite sveiki.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų