shopping_cart0 Krepšelis

Prekybos centruose, vaistinėse rasite įvairias kūnui skirtas priemones, kurie užvadinti prausikliai, valikliai, muilai... Jie yra užmaskuoti plovikliai. Dauguma iš jų yra komercinis ingredientų kokteilis. Tai nėra natūralu.

Natūralus muilas yra gaminamas tik iš natūralių ingredientų.

Mūsų gaminamų muilų receptai prasideda ypatingu mišiniu, kuriame yra įvairiausių maistingų medžiagų ir ekologiškų aliejų, kurie maitiną mūsų odą.

 Mūsų pagaminti muilai yra švelnaus kvapo, nuostabiai drėkiną odą, lengvai putoja, nes yra praturtinti ricinos aliejumi. Naudojant šiuos muiliukus oda bus visada švari, gaiviai kvepianti ir spinduliuojančiai sveika. Mūsų natūralūs rankų darbo muilai gaminami mažais kiekiais, kiekvienas muilas gaminamas atskirai, kurio galutinis rezultatas yra saugus ir švelnus produktas, kuris nuostabiai tinka jūsų odai.

Mūsų muiluose:

Sintetiniai ingredientai  -NĖRA

Dirbtiniai kvapai – NĖRA

Dirbtinių spalvų – NĖRA

Sintetinių konservantų – NĖRA

Ką reiškia natūralūs ingredientai muile? Tai reiškia toks muilas neišsausins odos, nesukels odos niežulio.

Natūralus odos drėkinimas.

Tikras natūralus muilas niekada neišdžiovins jūsų odos, nes jie yra gaminami iš augalinių aliejų ir sviesto. Natūralūs muilai yra labai riebūs, todėl jie pasižymi drėkinančiomis ir odą minkštinančiomis savybėmis.

Natūralūs muilai išlaiko natūralų gliceriną. Tai brangus odos minkštintojas, kuris patekęs ant mūsų odos sukurs drėkinamąjį apsauginį sluoksnį.

Natūralūs kvapai muile tai tikra aromaterapija. Mūsų kvapnieji muilai yra pagaminti iš grynų eterinių aliejų, o ne iš kvapiųjų aliejų, tai teikia aromaterapinės naudos.

Eteriniai aliejai ne tik kvepia, bet turi gydomųjų savybių.

Aromatiniai aliejai yra dirbtinai sukurti, jie turi kvapą, tačiau jie neturi aromaterapinės vertės.

 Išlaikyti sveiką odą padės natūralus muilas. Didžiausias mūsų turtas tai mūsų oda. Turime pasirūpinti mūsų oda, kad ji išliktų sveika ir išvaizdi. Tiems kas turi odos problemų: pvz. egzemą, spuogai... patartina naudoti natūralų muilą.

 Visi yra įpratę, kad prausimosi priemonės labai putotų, žmonės mėgsta putas. Tačiau muilas neturi daug putoti, kad atliktų savo darbą. Natūralūs ingredientai iš gamtos, tokie kaip ricinos aliejus, kokoso aliejus ir natūralus glicerinas, taip pat sukuria lengvą putojimą. Tačiau šios putos yra natūralios ir padeda išvalyti riebius nešvarumus nuo mūsų odos.

 Ar natūralus muilas yra ekonomiškas?

Dauguma pirkėjų matydami rankų darbo muilo kainą nustemba. Kodėl jis kainuoja tiek daug? Taigi palyginkime komercinį ir natūralų muilą.

Komerciniai muilai turi daug sintetinių priedų, kuriuos labai pigu gaminti laboratorijose. Juose nėra natūralių aliejų ir natūralaus glicerino, nes jie sutrumpina muilo galiojimo terminą. Yra žinoma, kad sintetiniai priedai naudojami putoms, spalvoms, kvapui ir ilgaamžiškumui sukurti.

 Natūralūs muilai kainos atžvilgiu yra brangesni, tačiau jie suteikia daugiau naudos odai. Natūralūs ingredientai :

Kvapai- naudojami tik eteriniai aliejai.

Natūralios spalvos gaunamos iš sulčių, arbatų, prieskonių, augalų ar molio.

 Taigi pagalvokite, kokį muilą rinktis pigų komercinį ar brangų natūralų. Kuris iš jų atneš daugiau naudos jūsų odai. Būkime visi gražūs ir sveiki, pasirūpinkime savo oda.

 Natūralus muilas ir poveikis aplinkai.

 Sintetiniai priedai muiluose teršia aplinką. Sintetiniai priedai jie nesuyra, jie patenka į kanalizaciją. O dažnai ir į mūsų gruntinius vandenis.

Natūralus muilas neturi sintetinių priedų todėl aplinkos jis neteršia.

Saugokime gamtą, naudokime tik natūralius produktus, mes jums pasiūlisime įsigyti muilo rinkinius, tai leis jums sutaupyti, nes perkant kelis produktus kaina visada yra mažesnė.

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų